IPB020N08N5ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPB020N08N5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPB020N08N5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPB020N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPB020N08N5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 120A (Tc) 300W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO263-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPB020N08N5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 208µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
166 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
12100 pF @ 40 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
300W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO263-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2mOhm przy 100A, 10V