IPA60R060P7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPA60R060P7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPA60R060P7XKSA1
Opis
MOSFET N-CHANNEL 600V 48A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 48A (Tc) 29W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-FP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPA60R060P7XKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 800µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
67 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2895 pF @ 400 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
29W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-FP
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
60mOhm przy 15,9A, 10V