IMBF170R450M1XTMA1
Numer produktu DigiKey
448-IMBF170R450M1XTMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IMBF170R450M1XTMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IMBF170R450M1XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IMBF170R450M1XTMA1
Opis
SICFET N-CH 1700V 9.8A TO263-7
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1700 V 9,8A (Tc) 107W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO263-7-13
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IMBF170R450M1XTMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5.7V przy 2.5mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
11 nC @ 12 V
Seria
Vgs (maks.)
+20V, -10V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
610 pF @ 1000 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
107W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1700 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO263-7-13
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
12V, 15V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
450mOhm przy 2A, 15V