IKWH50N65EH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKWH50N65EH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKWH50N65EH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO247-3
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 650 V 80 A 249 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-32
Modele EDA/CAD
IKWH50N65EH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
1,27mJ (wł.), 650µJ (wył.)
Ładunek bramki
102 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
19ns/147ns
Warunki probiercze
400V, 50A, 10Ohm, 15V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
76 ns
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
650 V
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
80 A
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
200 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,65V przy 15V, 50A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-32
Moc - maks.
249 W