IKW40N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKW40N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKW40N120CH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 82A TO247-3
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 82 A 330 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-U06
Modele EDA/CAD
IKW40N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
1,69mJ (wł.), 920µJ (wył.)
Ładunek bramki
290 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
36ns/336ns
Czas regeneracji wstecznej (trr)
120 ns
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
82 A
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
160 A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-U06
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 40A
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
330 W