IGC033S10S1XTMA1
Numer produktu DigiKey
448-IGC033S10S1XTMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IGC033S10S1XTMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IGC033S10S1XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IGC033S10S1XTMA1
Opis
GANFET N-CH 100V 21A 6TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 21A (Ta), 76A (Tc) 3,3W (Ta), 45W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TSON-6-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IGC033S10S1XTMA1 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,3mOhm przy 20A, 5V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,9V przy 8mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
14 nC @ 5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±6,5V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1400 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3,3W (Ta), 45W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSON-6-2
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V