G125-FS15005F1P
G125-FS15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS15005F1P
Numer produktu DigiKey
952-3671-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FS15005F1P
Opis
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FS15005F1P Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Zielone
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Śruby dociskowe, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Motoryzacja, ogólny
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)