CY15B102QN-50SXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15B102QN-50SXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B102QN-50SXI
Opis
IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 1Mb SPI 50 MHz 8 ns 8-SOIC
Kategoria
Organizacja pamięci
256K x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI
Seria
Częstotliwość zegara
50 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas dostępu
8 ns
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)