CY15B102QN-50SXE
Numer produktu DigiKey
448-CY15B102QN-50SXE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B102QN-50SXE
Opis
IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 1Mb SPI 50 MHz 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY15B102QN-50SXE Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
50 MHz
Seria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ pamięci
Nieulotna
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Format pamięci
Obudowa / skrzynia
Technologia
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM)
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Rozmiar pamięci
Bazowy numer produktu
Organizacja pamięci
256K x 8
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 940 wyświetl teraz
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
940W magazynie