BSZ096N10LS5ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-BSZ096N10LS5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BSZ096N10LS5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BSZ096N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSZ096N10LS5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 40A TSDSON
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 40A (Tc) 69W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TSDSON-8-FL
Modele EDA/CAD
BSZ096N10LS5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 36µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
22 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2100 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
69W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSDSON-8-FL
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
9,6mOhm przy 20A, 10V