BSZ065N06LS5ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-BSZ065N06LS5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BSZ065N06LS5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BSZ065N06LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSZ065N06LS5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 60V 40A TSDSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 40A (Tc) 46W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TSDSON-8-FL
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BSZ065N06LS5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 20µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
13 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1800 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
46W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSDSON-8-FL
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,5mOhm przy 20A, 10V