BAV70E6327HTSA1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 174 170
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 2 732
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 80 V 200mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BAV70E6327HTSA1
Numer produktu DigiKey
BAV70E6327HTSA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAV70E6327HTSA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BAV70E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAV70E6327HTSA1
Opis
DIODE ARRAY GP 80V 200MA PGSOT23
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BAV70E6327HTSA1 Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Producent
Infineon Technologies
Czas regeneracji wstecznej (trr)
4 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
150 nA @ 70 V
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
80 V