FF1300UXTR23T2M1PBPSA1
Numer produktu DigiKey
448-FF1300UXTR23T2M1PBPSA1-ND
Producent
Infineon Technologies Americas Corp.
Numer produktu producenta
FF1300UXTR23T2M1PBPSA1
Opis
FET 2N-CH 2.3KV 1KA AG-XHP2K23
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 2300V (2,3kV) 1000A Montaż na podstawie montażowej AG-XHP2K23
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,59mOhm przy 1500A, 15V
Producent
Vgs(th) (maks.) przy Id
5,15V przy 675mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
3980nC przy 15V
Opakowanie
Taca
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
143000pF przy 1500V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Technologia
SiCFET (węglik krzemu)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
2 kanały N (półmostek)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie dren-źródło (Vdss)
2300V (2,3kV)
Obudowa dostawcy urządzenia
AG-XHP2K23
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
1000A