ISM97-3251BH-25.000MHZ
Numer produktu DigiKey
2780-ISM97-3251BH-25.000MHZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2780-ISM97-3251BH-25.000MHZCT-ND - Taśma cięta (CT)
2780-ISM97-3251BH-25.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ISM97-3251BH-25.000MHZ
Opis
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)