ISM92-3351AH-10.000MHZ
Numer produktu DigiKey
2780-ISM92-3351AH-10.000MHZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2780-ISM92-3351AH-10.000MHZCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ISM92-3351AH-10.000MHZ
Opis
OSC XO 10MHZ 3.3V CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz XO (standardowe) HCMOS, TTL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HCMOS, TTL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,063" (1,60mm)