PCN10-128P-2.54DS(72)
Numer produktu DigiKey
H124221-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-128P-2.54DS(72)
Opis
CONN DIN HDR 128POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
128 Pozycyjne złącze DIN Listwa, wtyki męskie Złoto Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCN10-128P-2.54DS(72) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Zakończenie
Lutowany
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Listwa, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
128
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)