RB520SM-30FHT2R
Numer produktu DigiKey
RB520SM-30FHT2RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB520SM-30FHT2RCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB520SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB520SM-30FHT2R
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy EMD2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB520SM-30FHT2R Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
EMD2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
580 mV @ 200 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość