FX23L-80S-0.5SV
Numer produktu DigiKey
26-FX23L-80S-0.5SV-ND
Producent
Numer produktu producenta
FX23L-80S-0.5SV
Opis
CONN RCPT
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
FX23L-80S-0.5SV Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki, montaż nasadowy
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
4,00µin (0,100µm)
Typ złącza
Gniazdo, styki na listwie centralnej
Wysokość nad płytką
0,228" (5,80mm)
Liczba pozycji
84 (80 + 4 zasilanie)
Bazowy numer produktu
Raster
0,020" (0,50mm)