FX23L-60S-0.5SV
Numer produktu DigiKey
FX23L-60S-0.5SV-ND
Producent
Numer produktu producenta
FX23L-60S-0.5SV
Modele EDA/CAD
FX23L-60S-0.5SV Modele
Wysokość nad płytką
0,228" (5,80mm)
Liczba pozycji
64 (60 + 4 zasilanie)
Bazowy numer produktu
Raster
0,020" (0,50mm)