FX23L-60P-0.5SV10
Numer produktu DigiKey
FX23L-60P-0.5SV10-ND
Producent
Numer produktu producenta
FX23L-60P-0.5SV10
Opis
CONN HDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
FX23L-60P-0.5SV10 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Funkcje
Prowadnica płytki
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
4,00µin (0,100µm)
Typ złącza
Listwa złączy, styki na osłonie zewnętrznej
Wysokość nad płytką
0,348" (8,84mm)
Liczba pozycji
64 (60 + 4 zasilanie)
Bazowy numer produktu
Raster
0,020" (0,50mm)