EX10F-280S
Numer produktu DigiKey
H122030-ND
Producent
Numer produktu producenta
EX10F-280S
Opis
CONN RCPT 280POS R/A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
280 Pozycyjny Złącze Gniazdo, styki osłony zewnętrznej Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EX10F-280S Modele
Kategoria
Raster
0,031" (0,80mm)
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Liczba rzędów
2
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Opakowanie
Taca
Funkcje
Ekranowany
Status części
Aktywny
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)