EX10E-280P
Numer produktu DigiKey
H122029-ND
Producent
Numer produktu producenta
EX10E-280P
Opis
CONN PLUG 280POS R/A SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
280 Pozycyjny Złącze Wtyczka, styki na listwie centralnej Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EX10E-280P Modele
Kategoria
Liczba pozycji
280
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Raster
0,031" (0,80mm)
Seria
Liczba rzędów
2
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Status części
Aktywny
Wysokość nad płytką
0,394" (10,00mm)