DF63M-2P-3.96DS
DF63M-2P-3.96DS
Numer produktu DigiKey
26-DF63M-2P-3.96DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF63M-2P-3.96DS
Opis
CONN HEADER R/A 2POS 3.96MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,156" (3,96mm)
Modele EDA/CAD
DF63M-2P-3.96DS Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,354" (9,00mm)
Seria
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Torba
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki, pomyślny wynik próby rozżarzonym drutem
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
600V~/=