DF63-2S-3.96C
DF63-2S-3.96C
DF63-2S-3.96C
Numer produktu DigiKey
H122366-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF63-2S-3.96C
Opis
CONN SOCKET HSG 2POS 3.96MM
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,156" (3,96mm)
Modele EDA/CAD
DF63-2S-3.96C Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,156" (3,96mm)