DF62C-2S-2.2C
Numer produktu DigiKey
H122123-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62C-2S-2.2C
Opis
CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62C-2S-2.2C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)