DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H122101-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62B-2EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62B-2EP-2.2C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)