DF62B-5EP-2.2C
DF62B-5EP-2.2C
DF62B-5EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H122105-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62B-5EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM
Szczegółowy opis
5 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Modele EDA/CAD
DF62B-5EP-2.2C Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Kolor
Czarne
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)