DF60A-2S-10.16C
DF60A-2S-10.16C
DF60A-2S-10.16C
Numer produktu DigiKey
H125785-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF60A-2S-10.16C
Opis
CONN RCPT HSG 2POS 10.16MM
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,400" (10,16mm)
Modele EDA/CAD
DF60A-2S-10.16C Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,400" (10,16mm)