DF60-2P-10.16DS(27)
Numer produktu DigiKey
26-DF60-2P-10.16DS(27)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF60-2P-10.16DS(27)
Opis
CONN HDR 2POS 10.16MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,400" (10,16mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF60-2P-10.16DS(27) Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,150" (3,81mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,683" (17,35mm)
Seria
Typ kształt
Prostokątne
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Ostrze męskie
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
1000V~/=