DF58-4S-1.2C
Numer produktu DigiKey
H125490-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF58-4S-1.2C
Opis
CONN SOCKET HSG 4POS 1.20MM
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,047" (1,20mm)
Modele EDA/CAD
DF58-4S-1.2C Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prod.
Zakończenie styku
Zagniatanie
Seria
Typ mocowania
Blokada tarciowa
Opakowanie
Torba
Kolor
Naturalne
Funkcje
HDM zamknięty koniec
Typ złącza
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ styku
Gniazdo ostrzowe żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,047" (1,20mm)