DF58-2S-1.2C
DF58-2S-1.2C
DF58-2S-1.2C
Numer produktu DigiKey
H125486-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF58-2S-1.2C
Opis
CONN SOCKET HSG 2POS 1.20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,047" (1,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF58-2S-1.2C Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prod.
Zakończenie styku
Zagniatanie
Seria
Typ mocowania
Blokada tarciowa
Opakowanie
Torba
Kolor
Naturalne
Status części
Aktywny
Funkcje
HDM zamknięty koniec
Typ złącza
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ styku
Gniazdo ostrzowe żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,047" (1,20mm)