DF58-3P-1.2V(21)
Numer produktu DigiKey
H125487TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H125487CT-ND - Taśma cięta (CT)
H125487DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF58-3P-1.2V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 3POS 1.2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 3 pozycja 0,047" (1,20mm)
Modele EDA/CAD
DF58-3P-1.2V(21) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada obrotu
Seria
Wysokość izolacji
0,095" (2,41mm)
Digi-Reel®
Typ kształt
Prostokątne
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Materiał styku
Stop miedzi
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Osłona
Niezakryte
Napięcie znamionowe
100V=