DF65-3P-1.7V(21)
DF65-3P-1.7V(21)
DF65-3P-1.7V(21)
Numer produktu DigiKey
H122499TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H122499CT-ND - Taśma cięta (CT)
H122499DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF65-3P-1.7V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 3POS 1.7MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 3 pozycja 0,067" (1,70mm)
Modele EDA/CAD
DF65-3P-1.7V(21) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Wysokość izolacji
0,065" (1,65mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ kształt
Prostokątne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Ostrze męskie
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Temperatura robocza
-40°C - 105°C