DF57H-3P-1.2V(21)
Numer produktu DigiKey
H12103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
H12103CT-ND - Taśma cięta (CT)
H12103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF57H-3P-1.2V(21)
Opis
CONN HEADER SMD 3POS 1.2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 3 pozycja 0,047" (1,20mm)
Modele EDA/CAD
DF57H-3P-1.2V(21) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Seria
Wysokość izolacji
0,055" (1,40mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ kształt
Prostokątne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Typ styku
Ostrze męskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Liczba rzędów
1
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C