DF51A-26DP-2DSA(01)
Numer produktu DigiKey
H125859-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF51A-26DP-2DSA(01)
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF51A-26DP-2DSA(01) Modele
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Złoto
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Napięcie znamionowe
250V