DF51A-10DP-2DSA(01)
DF51A-10DP-2DSA(01)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF51A-10DP-2DSA(01)
Numer produktu DigiKey
H125845-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF51A-10DP-2DSA(01)
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF51A-10DP-2DSA(01) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada z mechanizmem zapadkowym
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Opakowanie
Torba
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Styl
Napięcie znamionowe
250V