DF50S-20DS-1C
DF50S-20DS-1C
DF50S-20DS-1C
Numer produktu DigiKey
H12094-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF50S-20DS-1C
Opis
CONN SOCKET HSG 20POS 1.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF50S-20DS-1C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Białe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,039" (1,00mm)