DF50-20DP-1V(52)
Numer produktu DigiKey
26-DF50-20DP-1V(52)TR-ND - Taśma i szpula (TR)
26-DF50-20DP-1V(52)CT-ND - Taśma cięta (CT)
26-DF50-20DP-1V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF50-20DP-1V(52)
Opis
CONN HEADER SMD 20POS 1MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 20 pozycja 0,039" (1,00mm)
Modele EDA/CAD
DF50-20DP-1V(52) Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Wysokość izolacji
0,278" (7,06mm)
Złoto
Materiał styku
Mosiądz
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliester
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba rzędów
2
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A
Styl
Napięcie znamionowe
100V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,35mm