DF20F-20DP-1H(52)
Numer produktu DigiKey
26-DF20F-20DP-1H(52)TR-ND - Taśma i szpula (TR)
26-DF20F-20DP-1H(52)CT-ND - Taśma cięta (CT)
26-DF20F-20DP-1H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DF20F-20DP-1H(52)
Opis
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy, kąt prosty 20 pozycja 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF20F-20DP-1H(52) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wysokość izolacji
0,217" (5,51mm)
Seria
Typ kształt
Prostokątne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba pozycji
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Beżowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
100V~/=