DF20A-20DS-1C
DF20A-20DS-1C
DF20A-20DS-1C
Numer produktu DigiKey
H3144-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF20A-20DS-1C
Opis
CONN RCPT HSG 20POS 1.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Beżowe 0,039" (1,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF20A-20DS-1C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,039" (1,00mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Kolor
Beżowe
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,039" (1,00mm)