DF1EC-4P-2.5DSA(36)
Numer produktu DigiKey
DF1EC-4P-2.5DSA(36)-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1EC-4P-2.5DSA(36)
Opis
CONN HEADER VERT 4POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 4 pozycja 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF1EC-4P-2.5DSA(36) Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Wysokość izolacji
0,425" (10,80mm)
Złoto
1,25µin (0,203µm)
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14,3mm, 15,8mm, 19,8mm