DF1EC-3P-2.5DSA(36)
Numer produktu DigiKey
H126040-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1EC-3P-2.5DSA(36)
Opis
CONN HEADER VERT 3POS 2.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 3 pozycja 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,425" (10,80mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Naturalne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14,3mm, 15,8mm, 19,8mm