DF1BZ-8DP-2.5DSA
DF1BZ-8DP-2.5DSA
DF1BZ-8DP-2.5DSA
Numer produktu DigiKey
H11044-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1BZ-8DP-2.5DSA
Opis
CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 8 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1BZ-8DP-2.5DSA Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,417" (10,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,374" (9,50mm)
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Napięcie znamionowe
250V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14mm