DF1BZ-10DP-2.5DSA
Numer produktu DigiKey
H11045-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1BZ-10DP-2.5DSA
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF1BZ-10DP-2.5DSA Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,417" (10,60mm)
Opakowanie
Torba
Wysokość izolacji
0,374" (9,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Białe
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
14mm