DF1BZ-5P-2.5DS
Numer produktu DigiKey
H11002-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1BZ-5P-2.5DS
Opis
CONN HEADER R/A 5POS 2.5MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 5 pozycja 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1BZ-5P-2.5DS Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,177" (4,50mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,142" (3,60mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,224" (5,69mm)
Opakowanie
Torba
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Napięcie znamionowe
150V