DF1B-5S-2.5R
DF1B-5S-2.5R
DF1B-5S-2.5R
Numer produktu DigiKey
H3784-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF1B-5S-2.5R
Opis
CONN RCPT HSG 5POS 2.50MM
Szczegółowy opis
5 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Modele EDA/CAD
DF1B-5S-2.5R Modele
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatane, IDC
Opakowanie
Torba
Kolor
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,098" (2,50mm)