DF13-2S-1.25C
DF13-2S-1.25C
DF13-2S-1.25C
Numer produktu DigiKey
H2179-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF13-2S-1.25C
Opis
CONN RCPT HSG 2POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Beżowe 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
DF13-2S-1.25C Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Kolor
Beżowe
Status części
Aktywny
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Typ złącza
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Liczba pozycji
Bazowy numer produktu
Raster
0,049" (1,25mm)