DF11-18DP-2DSA(24)
DF11-18DP-2DSA(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-18DP-2DSA(24)
Numer produktu DigiKey
H10236-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-18DP-2DSA(24)
Opis
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 18 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
DF11-18DP-2DSA(24) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,299" (7,60mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,260" (6,60mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
2A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V
Zakończenie
Lutowany
Wysokości stosu z matami
7,55, 7,8mm, 8,9mm