DF11-10DP-2DSA(24)
DF11-10DP-2DSA(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-10DP-2DSA(24)
Numer produktu DigiKey
H10232-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-10DP-2DSA(24)
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF11-10DP-2DSA(24) Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,299" (7,60mm)
Opakowanie
Rurka
Wysokość izolacji
0,260" (6,60mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
39,4µin (1,00µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
2A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
250V
Zakończenie
Lutowany
Wysokości stosu z matami
7,55, 7,8mm, 8,9mm