DF11-12DS-2DSA(06)
Numer produktu DigiKey
H10186-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF11-12DS-2DSA(06)
Opis
CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD PCB
Szczegółowy opis
12 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Modele EDA/CAD
DF11-12DS-2DSA(06) Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,244" (6,20mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,8mm, 8,45mm
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Poliamid (PA), nylon
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)